Deski Aqua Marina - jakie są deski z kolekcji 2021?

Deski Aqua Marina - jakie są deski z kolekcji 2021?

Deski Aqua Marina 2021 większe niż wcześniej

W kolekcji Aqua Marina 2021 pozostało wiele dobrze znanych modeli z poprzednich lat, ale większość z nich zmieniła swoje rozmiary i ma większą wyporność. Np. np. popularna deska Vapor ma teraz 330 cm długości i maksymalną nośność 140 kg, a Fusion "urósł" aż do 350 cm i 150 kg. 

Część modeli, jak Beast czy Hyper, zachowała swoje gabaryty. 

Jeszcze ładniejszy design

W oczy rzuca się nowa szata graficzna niemal wszystkich desek. Każdy z modeli znacznie zyskał na atrakcyjności. 

Nowe modele Aqua Marina 2021

W katalogu pojawiły się także nowe i wracające modele. Po kilku latach przerwy wrócił bestseller sprzed lat, czyli Monster. Specjalnie dla Pań zaprojektowany został model Coral. Zupełną nowością jest model Cascada, będący hybrydą pomiędzy deską SUP i kajakiem. 

Ulepszona technologia

Deski Aqua Marina z kolekcji 2021 produkowane są w nowej technologii Drop Stitch Light Technology, dzięki czemu deski są lżejsze, ale zachowały swoją sztywność i trwałość. 

Znacznie lepsze akcesoria

Użytkownicy desek docenią z pewnością znacznie wyższą jakość akcesoriów dodawanych w zestawach z deskami. Nowe plecaki Aqua Marina Premium są większe, mocniejsze i co ważne, zapinane na zamek, w przeciwieństwie do dawnego plecaka Magic. Pompki zostały wyposażone we wstrząsoodporne manometry, a do droższych modeli dołączane są pompki V2 - większe i bardziej ergonomiczne. Wiosła Sports III 2021 są dłuższe od poprzedników i wzmocnione zostały ich pióra.

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź