Starboard w sklepie SUPdeski.pl! Twój wymarzony SUP jest tańszy niż myślisz!

Starboard w sklepie SUPdeski.pl! Twój wymarzony SUP jest tańszy niż myślisz!

Starboard, legenda w świecie desek do pływania, także tych pompowanych, marzenie wielu SUP-iarzy na całym świecie, wkracza do oferty sklepu SUPdeski.pl. Teraz kupicie u nas kultowe, ekskluzywne deski z charakterystycznym logiem Tiki i to w cenach niższych niż myślisz.

Deski SUP marki Starboard – pompowane i twarde – słyną z najlepszej jakości w swoich klasach. Wszystko dlatego, że marka ma wieloletnie doświadczenie, ale jednocześnie stawia na innowacyjne technologie i wsłuchuje się w opinie użytkowników, w tym wielu medalistów mistrzostw świata i najważniejszych imprez. Konstruktorzy marki dbają o jakość, ale także o detale i wzornictwo, dzięki czemu produkty są piękne, mają wiele użytecznych dodatków i są dopracowane pod każdym względem.

W ofercie producenta każdy znajdzie deskę odpowiednią do swoich potrzeb. My na dobry początek stawiamy głównie na gamę produktów Starboard Zen, która charakteryzuje się bardzo dobrą jakością, wykonaniem w najlepszych technologiach, świetnymi dodatkami, w tym wiosłami w kompletach, przy bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki niej niemal każdy stać się może posiadaczem deski kultowej marki. Kupicie u nas świetne na start deski iGO o allroundowych kształtach oraz modele touringowe, bodaj najlepiej oceniane paddleboardy tego typu na świecie.

Proponujemy też kilka produktów deluxe dla najbardziej wymagających, w tym przepiękne deski z serii Tikhine.

To jednak nie wszystko –ofertę będziemy poszerzać, a na zamówienie sprowadzimy Twój wymarzony model Starboarda.

ZOBACZ aktualnie dostępne modele desek Starboard 

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź