Deski Uone SUPer 2022 - ulepszone hity w okazyjnych cenach

Deski Uone SUPer 2022 - ulepszone hity w okazyjnych cenach

Deski SUPer marki Uone podbiły serca miłośników supowania w Polsce w 2021 roku - wyprzedały się jeszcze przed sezonem. Teraz wracają w nowej, jeszcze lepszej wersji 2022. I to w super okazyjnej, przedsprzedażowej cenie.

Deska SUPer 10'6 typu allround oraz deska SUPer 11'6 będąca szerokim touringiem w nowej edycji zachowały swoje sprawdzone, uniwersalne rozmiary, ale doczekały się zmian na korzyść. Dłuższa wersja zyskała nowy, lubiany kolor pomarańczowy. Obie zostały wzbogacone o stringery - dodatkowe pasy PVC wzdłuż pokładu, które dodatkowo wzmacniają i usztywniają konstrukcję. Lepsze będą także akcesoria - ładne, błękitne wiosło, bardziej wytrzymała pompka czy smycz z krętlikami przeciwdziałąjącymi skręcaniu się. 

Trwa przedsprzedaż desek SUPer 2022, dzięki której możesz zamówić wymarzoną deskę już teraz i w ten sposób zyskać podwójnie. Zagwarantujesz sobie deskę już z pierwszej dostawy zaplanowanej na marzec i unikniesz tego, że uprzedzą cię inni. Do tego skorzystasz z wyjątkowych upustów, dzięki czemu swojego SUP-era kupisz w wyjątkowej cenie. 

Pospiesz się, bo okazja jest ograniczona czasowo. 

ZAMÓW JUŻ TERAZ SWOJEGO SUPERA

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź