Deski SUP Starboard

Deski SUP Starboard Jest 5 produktów.

Aktywne filtry

Deski SUP Starboard to marzenie wielu miłośników pływania na stojąco, uznawane za jedne z najlepszych na świecie. Najwyższa jakość, najnowocześniejsze technologie, innowacyjne rozwiązania, piękny design, przemyślane detale i świetne akcesoria to tylko niektóre z atutów desek Starboarda

Dlatego też są chętnie wybierane przez początkujących, zagorzałych miłośników turystyki wodnej oraz najlepszych SUPiarzy. Większość medalistów mistrzostw świata i innych ważnych imprez w ostatnich latach sukcesy odnosiła właśnie na Starboardach.

Starboard oferuje kolekcję desek paddleboard sztywnych i pompowanych, a także desek surfingowych, windsupów czy windboardów, dostosowanych do potrzeb każdego. Wysoko ceniona jest szeroka gama wioseł i akcesoriów. 

Charakterystycznym symbolem Starboarda jest Tiki. To postać zainspirowana starożytnym bogiem Inków, królem Tiki Vichary, nazywanym bogiem wiatru i wody.

Marka współpracuje z Międzynarodową Federacją Kajakową oraz zawodnikami i projektantami z całego świata. 

Firma założona w 1994 roku przez Sveina Rasmussena dużą wagę przywiązuje do dbałości o środowisko, redukowania śladu węglowego i czystości wód. Tylko w 2021 roku Starboard zasadził milion drzew namorzynowych, które w ciągu najbliższych 20 lat pochłoną z atmosfery milion ton C02, a do tego usunął 75 000 kg odpadów z tworzyw sztucznych z wybrzeży Tajlandii. Każda deska pomaga w tym szczytnym dziele. 

My polecamy szczególnie gamę desek Starboard ZEN. To idealna propozycja dla tych, którzy chcą jakości Starboarda w przystępnej cenie. To jednowarstwowe, jednokomorowe deski marki, produkowane w nowoczesnych technologiach z materiałem linear dropstitch oraz specjalnie zgrzewanymi burtami włącznie. Są sztywne, mocne, lekkie i niezawodne. Oferowane są w zestawach z wysokie klasy akcesoriami, także w opcji z wiosłem.