Aqua Marina Jest 78 produktów.

Aqua Marina to wiodąca marka naturalnych sportów wodnych obejmująca nadmuchiwane SUP, windsurfing, kajaki, łodzie motorowe i wędkarskie, profesjonalną odzież i obuwie do sportów wodnych. Dostarczając ponad milion desek na całym świecie, z dumą oferujemy przystępną cenowo linię wysokiej jakości produktów do sportów wodnych zaprojektowanych tak, aby sprostać najszerszemu zakresowi zastosowań w najpopularniejszych obecnie dyscyplinach sportów wodnych.

Aqua Marina ma na celu stworzenie szeregu nadmuchiwanych desek, kajaków i desek, które łączą w sobie nowoczesne technologie, wysokowydajny materiał i dedykowane wykonanie, pozwalając rowerzystom na każdym poziomie osiągnąć, a nawet przekroczyć ich maksymalny potencjał. Aqua Marina tworzy produkty, które pozwalają swoim użytkownikom przełamywać wszelkie istniejące granice i bawić się jak prawdziwy PRO.

„Najlepsza zabawa, maksymalne bezpieczeństwo!” to misja marki Aqua Marina. To skupienie pozwala nam spojrzeć na świat rekreacyjnych jednostek pływających z profesjonalnej perspektywy i sprawić, że posiadasz SUP lub łódź, która jest wyprodukowana tak, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość i wrażenia z wiosłowania.

W AM podchodzimy kompleksowo do jakości i wsparcia. Wszystkie produkty AM są przed dostawą testowane zgodnie z najsurowszymi procedurami kontroli jakości. Zapewniamy, że jakość naszych produktów spełnia oczekiwania klientów.